Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dndlena's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2013
    Postari in forum
    28

Nefericire Bebe plange cand se trezeste

Buna.Sunt o mamica de bebe baiat de 5 luni jumatate si am o problema.Arian cand se trezeste nici macar nu deschide ochii si incepe sa tipe.Nu se uita sa vada unde e,cu cine e, il strig,vorbesc cu el scot sunete ciudate si degeaba.tipa cateva minute si se opreste doar daca bat din palme sau aude ceva tare.Precizez ca asta face mereu de cand s-a nascut.am crezut ca odata cu trecerea timpului se linisteste dar nimic.Va rog ajutati-ma ca ma trezesc mereu speriata dimineata,cu dureri de cap ca oricum nu prea doarme noaptea.Multumesc

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    nu prea ai ce-i face. poate ii amorteste ceva si de aceea se trezeste tipand. ar trebui sa te ingrijesti de somnul lui noaptea ca sa nu se mai trezeasca. ia-o incet si cu rabdare. oricum cu tipatul si noi am avut probleme o perioada dar au trecut de la sine.
    Lilypie Third Birthday tickers

Floricica Nou Venita dndlena's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2013
    Postari in forum
    28
    multumesc. rabdare am ca de atatea luni tot asa face.am observat ca daca il i-au in brate si ma plimb prin casa se linisteste si mai doarme 30-45 min.mai astept.poate cu trecerea timpului se mai linisteste

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    vezi poate viseaza urat.nu prea e asa normal sa planga cum ar fii in somn.un copil poate plange de foame,de sete,de disconfort,de cald,de frig,sau poate pur si simplu de alint.spune-i doctoritei la urmatoarea vizita,ca sa stai linistita
    Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!