Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita margelutafurioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10

Babyhaler urgent

Bine v-am regasit mamicilor. Sper sa nu gresesc scriindu-va aici dar nu mai stiu unde sa scriu si ce sa mai fac.
    in urma cu 2 saptamani bebea mea s-a imbolnavit de o raceala urata, medicul pediatru fiind in concediu m-a sfatuit prin tel cu ce sa o doftoricesc, numai ca dupa 1 saptamana cand a vazut-o si-a facut cruce si m-a trimis sa o internez de pneumonie. Am mers imediat si am internat-o dar dupa cca 3 zila vazand cum este tratat copilul meu in spital am decis sa mergem acasa si sa ne tratam. Intrebarea mea: de unde pot cumpara si eu un BABYHALER , pt. ca in farmacii nu am gasit si deja sunt disperata. astept raspunsurile voastre. Multam!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.100
    - Daruind, facem lumea mai buna!

Elena are nevoie de ajutorul vostru!Povestea ei o puteti gasi pe blogul de mai jos!
    BLOGUL MEU pentru Elena

Mami a doi copilasi nazdravani Elena 11 mai 2006 si Damian 28 octombrie 2009

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.100
    mami ti-am dat link.este la sensiblue.suna si intreaba exact .multa sanatate!
    - Daruind, facem lumea mai buna!

Elena are nevoie de ajutorul vostru!Povestea ei o puteti gasi pe blogul de mai jos!
    BLOGUL MEU pentru Elena

Mami a doi copilasi nazdravani Elena 11 mai 2006 si Damian 28 octombrie 2009

Floricica Senior angel24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    4.851
    noi am gasit in farmaciile Dona si a costat in jur de 100 lei,acum vreo 3 luni l-am cumparat,tot asa dupa o pneumonie am avut de facut 2 luni de pufuri cu flixotide. multa sanatate!
    Lilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers

Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2011
    Postari in forum
    341
    sensiblue are sigur incearca sa gasesti nr de contact din ro,eu il am pe cel de aici.sanatate multa

Floricica Senior angel24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    4.851
    Mai poti cauta si la farmaciile din clinicile Medlife de ex.Acolo au cam orice recomanda medicii iar aparatele de aerosoli nu le lipsesc si cred ca au si babyhaler.
    Lilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers

Floricica Nou Venita margelutafurioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10
    va multumesc mult de tot pt raspunsuri.
    sanatate multa voua si picilor vostrii :)

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    chiar crezi ca poti trata un copil mai bine acasa decat cei de la spital?asta e o greseala.intradevar la spital sunt tratati dur de catre personal care au in grija f multi copilasi,dar macar vii cu el sanatos acasa.nu va mai jucati asa cu sanatatea copiilor
    Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Floricica Nou Venita mihaelatimar's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2013
    Postari in forum
    1
    Salut!
    Eu am cumparat azi babyhaler. Uite linkul unde poti sa comanzi. Intr-o zi il ai la usa!
    Gsk Babyhaler - Farmacia Dulfu
    Succes si mai ales: Multa sanatate!!!

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!